Apie Info-Tec

UAB „INFO-TEC“ yra nuo 1991 m. dirbantis IT paslaugų centras, kurio veiklos sritys yra įmonių dokumentų skaitmeninimas, IT ūkio priežiūra ir vystymas, spausdinimo įrangos nuoma. Mes esame didžiausi dokumentų skaitmeninimo paslaugų teikėjai Lietuvoje. Mūsų klientai yra viešojo ir privataus sektoriaus organizacijos ir įmonės. Esame įgaliotas Toshiba TEC daugiafunkcinės spausdinimo įrangos platinimo ir aptarnavimo atstovas Lietuvoje.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Projektai
Atspausdinti lapai
Suskaitmeninti dokumentai
Išspręsti klientų kreipiniai

Mūsų veiklos procesai ir teikiamos paslaugos yra sertifikuoti, o mūsų kokybės vadybos sistema atitinka ISO 9001 standarto reikalavimus. Tai reiškia, kad mūsų organizacijos veikla grindžiama efektyviais procesais, kurie užtikrina aukštą paslaugų kokybę ir skaidrumą.

Iso logo

Esame tarp 2023-iųjų smulkiojo ir vidutinio verslo, sparčiausiai augančių bendrovių. „Gazelė“ – tai sparčiai augančio smulkaus ir vidutinio verslo projektas. Keli metai iš eilės gaunama nominacija patvirtina, kad įmonė pelno pripažinimą rinkoje, turi konkurencinių pranašumų ir kuria pridėtinę vertę.

Gazelė

TOP įmonė 2023 – tai Rekvizitai.lt nominacija, suteikiama pelningai verslo įmonei, kuriančiai ilgalaikę vertę ir klojančiai tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. INFO-TEC patenka tarp 6% Lietuvos įmonių, atitinkančių nustatytus kriterijus.

Papildomas

Atitinkame ISO / IEC 20000-1 standartą, kuris apibrėžia valdymo reikalavimus paslaugų teikėjui teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Standartu siekiama remti ir tobulinti informacinių technologijų organizacijas.

Papildomas

Atitinkame ISO 14001 standartą, kuris yra sukurtas remiantis rizikos analize, siekiant sumažinti gamtinių išteklių naudojimą ir kuo mažiau pakenkti dirvožemiui, vandeniui ir orui.

Papildomas

Įdiegtas ISO 27001 - tarptautinis informacijos saugumo standartas, kuris nustato reikalavimus organizacijoms, siekiančioms apsaugoti informaciją ir duomenis. Standartas įpareigoja įgyvendinti saugumo politiką ir procedūras, užtikrinant konfidencialumą, vientisumą ir pasiekiamumą.

Papildomas

Partneriai

MUS PASIRINKO

Susisiekime

Kontaktai