Apie Info-Tec

UAB „INFO-TEC“ yra nuo 1991 m. dirbantis IT paslaugų centras, kurio veiklos sritys yra įmonių dokumentų skaitmeninimas, IT ūkio priežiūra ir vystymas, spausdinimo įrangos nuoma. Mes esame didžiausi dokumentų skaitmeninimo paslaugų teikėjai Lietuvoje. Mūsų klientai yra viešojo ir privataus sektoriaus organizacijos ir įmonės. Esame įgaliotas Toshiba TEC, pasaulyje pirmaujančios IT tiekėjos, oficialūs atstovai Lietuvoje.

KODĖL VERTA RINKTIS MUS?

Projektai
Atspausdinti lapai
Suskaitmeninti dokumentai
Išspręsti klientų kreipiniai

Veiklos procesai ir teikiamos paslaugos yra sertifikuoti, kokybės vadybos sistema atitinka ISO 9001 (efektyvūs organizacijos procesai ir taupomos organizacijos išlaidos) ir ISO 27001 (užtikrinamas informacijos saugumas ir duomenų apsaugą) standartų reikalavimus.

ISO

Buvome tarp 2018-ųjų smulkiojo ir vidutinio verslo, sparčiausiai augančių bendrovių „gazelių“.„Gazelė“ – tai sparčiai augančio smulkaus ir vidutinio verslo projektas. Kiekvieną kartą atsidūrimas šiame sąraše patvirtina, įmonė yra teisingame kelyje ir jau suradusi savo konkurencinių pranašumų.

Gazelė

TOP įmonė 2022 – tai Rekvizitai.lt nominacija, suteikiama pelningai verslo įmonei, kuriančiai ilgalaikę vertę ir klojančiai tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. INFO-TEC patenka tarp 7% Lietuvos įmonių, atitinkančių nustatytus kriterijus.

Papildomas

Atitinkame ISO / IEC 20000-1 standartą, kuris apibrėžia valdymo reikalavimus paslaugų teikėjui teikti kokybiškas paslaugas savo klientams. Standartu siekiama remti ir tobulinti informacinių technologijų organizacijas.

Papildomas

Atitinkame ISO 14001 standartą, kuris yra sukurtas remiantis rizikos analize, siekiant sumažinti gamtinių išteklių naudojimą ir kuo mažiau pakenkti dirvožemiui, vandeniui ir orui.

Papildomas

Partneriai

MUS PASIRINKO

Susisiekime

Kontaktai