SPRENDIMAI

Jau 20 metų kaip dirbame su teksto atpažinimo ir elektroninių dokumentų valdymo paslaugomis. Esame pasiruošę pasidalinti gerąją praktika ir perduoti turimas žinias įdiegdami teksto atpažinimo ir elektroninio turinio valdymo sprendimus pas jus.
FlexiCapture
FlexiCapture yra daugiau nei išmanus duomenų atpažinimo ir įvedimo sprendimas. „FlexiCapture“ sujungia geriausias NLP, mašininio mokymosi ir pažangias atpažinimo galimybes į vieną dokumentų apdorojimo platformą, leidžiančią apdoroti bet kokio tipo dokumentus ir bet kokios apimties užduotis. „FlexiCapture“ patiekia dokumentų turinį ir duomenis į robotizuotų procesų automatizavimo ir veiklos procesų automatizavimo informacines sistemas, padedant organizacijoms sutelkti dėmesį į klientų aptarnavimą, sąnaudų mažinimą, atitiktį ir kuriant veiklos konkurencinį pranašumą.

FlexiCapture yra labai tiksli ir lanksčiai plečiama dokumentų apdorojimo platforma. Sistema atpažįsta, klasifikuoja ir perkelia svarbius duomenis iš nestruktūrizuotų ir struktūrizuotų dokumentų į tolimesnį apdorojimo proceso etapą, automatinę darbų seką ar sprendimų priėmimo įrankį.

Automatinis, išmanus dokumentų rūšiavimas
Turinio atpažinimas
Duomenų atpažinimas ir įvedimas
Duomenų tikrinimas ir tikslinimas
Atpažinimo sistemos apmokymas
Duomenų apsauga ir dokumentų nuasmeninimas
Proceso stebėsena ir ataskaitos
FineReader Server
Sprendimas didelės apimties dokumentų konvertavimui. FineReader Server automatiškai konvertuoja didelius dokumentų kiekius į skaitmenines dokumentų saugyklas. Šis atpažinimo (OCR) ir PDF konvertavimo įrankis automatiškai, greitai ir tiksliai konvertuoja elektroninius dokumentus į PDF, PDF/A, Microsoft Word ar kitus formatus paieškai, ilgalaikiam saugojimui, bendradarbiavimui ir dalinimuisi, ar papildomam apdorojimui.

Įrankis naudoja optinio simbolių atpažinimo (OCR) technologiją, automatiškai konvertuoja dokumentus į suglaudintą skaitmeninį formatą, kuriame galima atlikti paiešką pagal teksto fragmentą. Naudotojas ir sistema gali prie dokumento pridėti metaduomenis, galima rankiniu būdu taisyti tekstinę informaciją.

Dideliems dokumentų kiekiams
daugiau nei 200 kalbų atpažinimas
Platus palaikomų failų formatų spektras
Lanksti PDF technologija: PDF/A, PDF/E, PDF/UA
Barkodų atpažinimas
Automatiškai priskiria dokumentų tipus
Dokumentų skirstymas
Užklausos forma
Planuojate diegti teksto atpažinimo sprendimą? Svarstote kuris įrankis geriausiai atitiktų jūsų įmonės poreikius? ieškote sprendimo kaip efektyviai valdyti ir saugoti elektroninius dokumentus?

Kreipkitės visais susijusiais klausimais - rasime atsakymus kartu!