SPRENDIMAI

Jau 20 metų kaip dirbame su teksto atpažinimo ir elektroninių dokumentų valdymo paslaugomis. Esame pasiruošę pasidalinti gerąją praktika ir perduoti turimas žinias įdiegdami teksto atpažinimo ir elektroninio turinio valdymo sprendimus pas jus.
ABBYY FineReader Server
ABBYY FineReader Server suteikia galingą serverio OCR funkcionalumą, skirtą automatizuotam dokumentų atpažinimui ir PDF konvertavimui. Konvertuoja nuskenuotus ir elektroninius dokumentus į PDF, PDF / A, Microsoft Word ar kitus formatus teksto paieškai, ilgalaikiam saugojimui, bendradarbiavimui ar papildomam apdorojimui.

ABBYY FineReader Server sprendimas supaprastina dokumentų apdorojimo eigą ir leidžia išvengti didelių laiko sąnaudų, reikalauja mažiau personalo išteklių, kurie paprastai yra susiję su didelės apimties dokumentų apdorojimo procesais. Šiuolaikinėje dinamiškoje konkurencinėje aplinkoje efektyvumas yra nepakeičiamas pranašumas.

Lanksti PDF technologija
Platus palaikomų formatų spektras
Barkodų atpažinimas
Dokumentų tipai ir metaduomenys
Dokumentų skirstymas
Užklausos forma
Planuojate diegti teksto atpažinimo sprendimą? Svarstote kuris įrankis geriausiai atitiktų jūsų įmonės poreikius? ieškote sprendimo kaip efektyviai valdyti ir saugoti elektroninius dokumentus?

Kreipkitės visais susijusiais klausimais - rasime atsakymus kartu!