Spausdinimo įrangos nuoma

Skaičiuoklė Gauti pasiūlymą

Ar žinote, kiek jums kainuoja atspausdinti A4 dokumentą?

Daugiau nei 90% Lietuvos įmonių vadovų neturi atsakymo į šį klausimą! Prieš priimdami sprendimą įsigyti, nuomoti įrangą ar įsigyti spausdinimo paslaugą, įvertinkite visas dokumentų spausdinimo ir kopijavimo išlaidas. INFO-TEC yra sertifikuotas Toshiba TEC atstovas Lietuvoje. Mes turime Know-How kaip įvertinti sąnaudas ir pasiūlyti geriausią sprendimą pagal jūsų individualius poreikius.

Skaičiuoklė

Spausdinimo ir kopijavimo įrangos pasirinkimas gali būti rimtas iššūkis kiekvienai kompanijai.
Jeigu jūs neturite šios srities specialisto, galite permokėti pasirinkdami iš pažiūros tinkamą modelį arba vėliau patirti didesnius eksploatacijos kaštus.
Siūlome pasinaudoti skaičiuokle ir įvertinti kokio lygio spausdinimo įrenginys būtų optimalus pagal pasirinktus parametrus.

Pasirinkite tipą

Pasirinkite formatą

Pasirinkite apimtį

{{ printerInfo.title }}

{{ printerInfo.description }}

Nuomos kaina

{{ printerInfo.rental_price }} €/MĖN.. + {{ printerInfo.one_copy_price }} €/kopija + PVM

  • {{ feature.feature }}

Spausdinimo kaštų auditas pagal Toshiba e-CONCEPT strategiją

INFO-TEC specialistai atlieka spausdinimo ir kopijavimo ūkio auditą su išsamia eksploatacijos kaštų analize pagal Toshiba metodiką, paremtą tarptautine gerąja praktika. Visapusiška kaštų analizė yra neatsiejama nuo efektyvaus verslo. Būtent čia prasideda Toshiba e-CONCEPT, valdomų dokumentų paslaugų (Managed Document Services) strategija. Audito rezultatai atskleidžia visus tiesioginius ir netiesioginius spausdinimo ir kopijavimo kaštus, kurie yra patiriami jūsų įmonėje ar organizacijoje.
Nuo strategijos prie sprendimo: atlikus auditą, pateikiame išsamią ataskaitą apie faktines eksploatacijos išlaidas (TCO) ir rekomendacijas bei pasiūlymus kaštų optimizavimui.
Mes analizuojame - jūs laimite: ši paslauga jums nieko nekainuos, jeigu audito rezultatai parodys, kad nėra techninių galimybių ilguoju laikotarpiu sumažinti spausdinimo ir kopijavimo kaštus bent 10%.

Toshiba sprendimai su e-BRIDGE spausdintuvais

Valdymo ir apskaitos sprendimas e-FOLLOW

Įdiegus e-FOLLOW sprendimą naudotojui nebereikės bėgti prie konkretaus spausdintuvo ieškoti savo spaudų. Su e-FOLLOW įrankiu jūs galėsite valdyti naudotojų autentikaciją, spausdinimo ir kopijavimo kiekius ir limitus, užtikrinsite organizacijoje saugų spausdinimą. Naudotojas prieš spausdinant galės ant ekrano peržiūrėti spausdinamą dokumentą, išsisaugoti dokumentą spausdintuvo atmintyje pakartotinam spausdinimui, pasirinkti spalvinį ar juodai baltą spausdinimą, kopijų kiekį, o taip pat ar spausdinti ant vienos lapo pusės, ar ant abiejų. e-FOLLOW sprendimas skatina naudotojus spausdinti atsakingai, visi žino savo spausdinimo išlaidas ir limitus, informacija apie limito būklę naudotojui gali būti siunčiama el. paštu.

Dokumentų skenavimas, atpažinimas ir saugojimas su e-BRIDGE Capture & Store

e-BRIDGE Capture & Store – paprastas automatizuotas dokumentų apdorojimo sprendimas, vieno klavišo paspaudimu apimantis nuo skenavimo ir dokumento teksto atpažinimo iki sąveikos su įvairiomis informacinėmis sistemomis (CRM, DVS ir kitų) elektroninio dokumento patalpinimui.
• Dokumentų įkėlimas iš: e-BRIDGE MFP, “Hot folder”, FTP, el. paštas, personalinio kompiuterio ir kita;
• Dokumentų skaitmeninimas: Standartinis OCR, OMR, 1D ir 2D barkodų atpažinimas, lanksčių formų atpažinimas, barkodo įrašymas, anotacijos, duomenų eksportas;
• Dokumentų ir duomenų išsaugojimas: failų sistemoje, kataloge tinkle, siuntimas el. paštu, FTP, SQL DB, Google Drive, Dropbox, Evernote, SharePoint/365 ir kiti.

Spausdintuvų ūkio valdymo sistema EFMS

Tai įrenginių stebėjimo ir valdymo aplikacija, suteikianti galimybę atlkti daugiau nei vieno įrenginio centralizuotą valdymą, konfigūravimą ir konsoliduoti spausdinimo ataskaitas. Sistema realiu laiku stebi spausdintuvų rašalų lygį, informuoja apie spausdinimo įrenginio naudojimo ypatumus ir sutrikimus. EFMS sistemos pagalba taip pat galima konfigūruoti ir valdyti naudotojų ir departamentų spausdinimo kvotas bei kitus nustatymus.

Spausdinimas ant vandeniui atsparaus popieriaus

Spausdinimas ant vandeniui atsparaus popieriaus – tai industrijos inovacija, suteikianti galimybę atspausdinti nepriekaištingos kokybės spaudus be laminavimo būtinybės. Specialiai Toshiba spausdintuvams sukurtas vandeniui, UV spinduliuotei, alyvai ir cheminėms medžiagoms atsparus popierius suteikia galimybę tiesiog biure atsispausdinti spaudus, neprarandančius kokybės bet kokiomis oro ar aplinkos sąlygomis. Jūs galite sutaupyti, nes spausdinimui nereikia jokios papildomos įrangos. Vandeniui atsparus popierius gali būti naudojamas su visomis e-STUDIO spalvinio spausdinimo mašinomis. Spaudus puikiausiai galėsite naudoti lauko iškaboms, nuorodoms, lauko reklamai, lauko prekybai, gamybinėse patalpose ir t.t.

Daugiau informacijos

Toshiba Spausdinimo įrenginiai

Ar žinote, kad:

{{ slide.text }}
Kaštų analizė
Optimizavimas
Garantija

Klientai

Užklausos forma

Ar jums svarbu spausdinti pigiausiai ir kontroliuoti spausdinimo išlaidas? Svarstote kiek galima sutaupyti?
Susisiekite su mumis - rasime atsakymus kartu!
  • Užklausos forma
  • Išplėstinė užklausa