Toshiba spausdinimo įrangos nuoma

Skaičiuoklė Gauti pasiūlymą

Ar žinote, kiek jums kainuoja atspausdinti A4 dokumentą?

Mes per daugelį veiklos metų esame išbandę nemažai spausdinimo sprendimų ir gamintojų. Pasirinkome Toshibą ir esame sertifikuoti Toshiba TEC atstovai Lietuvoje. Prieš priimdami sprendimą įsigyti, nuomoti įrangą ar įsigyti spausdinimo paslaugą, įvertinkite visas dokumentų spausdinimo ir kopijavimo išlaidas.

Skaičiuoklė

Mūsų online skaičiuoklė padės įsivertinti, kaip spausdinti ir kopijuoti pigiausia.

Pasirinkite tipą

Pasirinkite formatą

Pasirinkite apimtį

{{ printerInfo.title }}

{{ printerInfo.description }}

Nuomos kaina

{{ printerInfo.rental_price }} €/MĖN.. + {{ printerInfo.one_copy_price }} €/kopija + PVM

  • {{ feature.feature }}

Spausdinimo kaštų auditas

Atliksime jūsų įmonės ar organizacijos tiesioginių ir netiesioginių spausdinimo ir kopijavimo kaštų auditą pritaikydami autentišką Toshiba e-CONCEPT metodiką. Esame įsitikinę jos patikimumu. Po audito jums pateiksime išsamią ataskaitą apie faktines eksploatacijos išlaidas ir rekomenduosime, kaip jas sumažinti. Auditą atliksime nemokamai, jeigu audito rezultatai parodys, kad nėra techninių galimybių ilguoju laikotarpiu sumažinti spausdinimo ir kopijavimo kaštus bent 10%.

Toshiba sprendimai su e-BRIDGE spausdintuvais

Valdymo ir apskaitos sprendimas e-FOLLOW

Įdiegus e-FOLLOW sprendimą galėsite valdyti naudotojų autentikaciją, spausdinimo ir kopijavimo kiekius ir limitus, užtikrinti saugų spausdinimą.

Prieš spausdinant naudotojas galės ant ekrano peržiūrėti spausdinamą dokumentą, išsisaugoti dokumentą spausdintuvo atmintyje pakartotinam spausdinimui, pasirinkti spalvinį ar juodai baltą spausdinimą, kopijų kiekį, o taip pat ar spausdinti ant vienos lapo pusės, ar ant abiejų.

e-FOLLOW sprendimas skatina naudotojus spausdinti atsakingai, informacija apie limito ir išlaidų būklę naudotojui gali būti siunčiama el. paštu.

Dokumentų skenavimas, atpažinimas ir saugojimas su e-BRIDGE Capture & Store

e-BRIDGE Capture & Store – paprastas automatizuotas dokumentų apdorojimo sprendimas, vieno klavišo paspaudimu apimantis nuo skenavimo ir dokumento teksto atpažinimo iki sąveikos su įvairiomis informacinėmis sistemomis (CRM, DVS ir kitų) elektroninio dokumento patalpinimui.

• Dokumentų įkėlimas iš: e-BRIDGE MFP, “Hot folder”, FTP, el. paštas, personalinio kompiuterio ir kita;

• Dokumentų skaitmeninimas: Standartinis OCR, OMR, 1D ir 2D barkodų atpažinimas, lanksčių formų atpažinimas, barkodo įrašymas, anotacijos, duomenų eksportas;

• Dokumentų ir duomenų išsaugojimas: failų sistemoje, kataloge tinkle, siuntimas el. paštu, FTP, SQL DB, Google Drive, Dropbox, Evernote, SharePoint/365 ir kiti.

Spausdintuvų ūkio valdymo sistema e-BRIDGE Fleet Management System

Naudojimo ataskaitų teikimas, stebėjimas ir centralizuotas jūsų tinklo daugiafunkcinių spausdinimo įrenginių administravimas su e-BRIDGE Fleet Management System. Funkcijos:

• Išsamus būsenos stebėjimas ir išmanusis įspėjimas pagerina veikimo laiką ir pagerina įrenginio pasiekiamumą

• Priskirtos ataskaitos kiekvienam įrenginiui ar funkcijai generuojamos automatiškai, kad būtų galima stebėti naudojimą ir kontroliuoti išlaidas

• Laiką taupantys administravimo įrankiai su lanksčiu grupavimu ir intuityviu, spalvomis koduotu ekranu

• Klonuoti arba importuoti / eksportuoti įrenginio nustatymus

e-BRIDGE Fleet Management sistema užtikrina infrastruktūros paslaugų būsenos stebėjimą ir centralizuotą tinklinių daugiafunkcinių spausdintuvų administravimą.
e-BRIDGE Fleet Management sistema leidžia maksimaliai padidinti jūsų organizacijos daugiafunkcinių spausdintuvų efektyvumą ir prieinamumą, padidinant viso biuro produktyvumą.

Spausdinimas ant vandeniui atsparaus popieriaus

Spausdinimas ant vandeniui atsparaus popieriaus – tai industrijos inovacija, suteikianti galimybę atspausdinti nepriekaištingos kokybės spaudus be laminavimo būtinybės. Specialiai Toshiba spausdintuvams sukurtas vandeniui, UV spinduliuotei, alyvai ir cheminėms medžiagoms atsparus popierius suteikia galimybę tiesiog biure atsispausdinti spaudus, neprarandančius kokybės bet kokiomis oro ar aplinkos sąlygomis. Jūs galite sutaupyti, nes spausdinimui nereikia jokios papildomos įrangos. Vandeniui atsparus popierius gali būti naudojamas su visomis e-STUDIO spalvinio spausdinimo mašinomis. Spaudus puikiausiai galėsite naudoti lauko iškaboms, nuorodoms, lauko reklamai, lauko prekybai, gamybinėse patalpose ir t.t.

Daugiau informacijos

Toshiba Spausdinimo įrenginiai

Ar žinote, kad:

{{ slide.text }}

Susisiekite

Ar jums svarbu spausdinti pigiausiai ir kontroliuoti spausdinimo išlaidas? Svarstote kiek galima sutaupyti?
Susisiekite su mumis - rasime atsakymus kartu!
  • Susisiekite
  • Išplėstinė užklausa