IT ūkio priežiūra

Skaičiuoklė Gauti pasiūlymą Pagalba

Ar jūsų IT sukuria konkurencinį pranašumą verslui?

Šiuo metu informacinės technologijos yra pagrindinis konkurencinio pranašumo ir verslo progreso garantas. Kiekvienas verslo lyderis įmonės informacinėms technologijoms teikia strateginę reikšmę. INFO-TEC padės jums:
- prižiūrėti ir administruoti kompiuterines darbo vietas ir tarnybines stotis (serverius);
- užtikrinti sklandų elektroninio pašto ir failų apsikeitimo tarnybų veikimą;
- atsispausdinti dokumentus ir užtikrins spausdinimo paslaugą įmonėje;
- atlikti kompiuterinio tinklo priežiūra;
- įsigyti reikiamą IT įrangą;
- priimti sprendimą visais su IT susijusiais klausimais.

IT priežiūros ir vystymo paslaugos

IT ūkio priežiūra ir valdymas

Jei jūs:

• Manote, kad informacinės technologijos kuria jūsų verslo konkurencinį pranašumą,

• Tikitės, jog kokybiška IT ūkio priežiūra neturi apsiriboti vien problemų sprendimu,

• Suprantate, kad IT reikia ne tik prižiūrėti, bet ir nuosekliai vystyti,

• Norite partnerio, kuris pirmiausia išspręs iškilusią problemą, o tik paskui aiškinsis ar tai jo atsakomybė,

• Tikitės, jog Jūsų partneris, remdamasis ilgamete patirtimi ir gerąja praktika, atliks analizę ir nuoširdžiai patars bei pasiūlys individualizuotus IT sprendimus,

Jums vertėtų susisiekti su mumis!

NAUDA KLIENTAMS:

• IT auditas ir inventorizacija

• Išvados ir rekomendacijos saugumo, licencijavimo, optimizavimo, ir kitais klausimais.

Gauti pasiūlymą
IT vystymo ir infrastruktūriniai projektai

Nuolat diegiame įvairaus sudėtingumo infrastruktūrinius sprendimus esamiems ir naujiems vidutinio ir stambaus verslo klientams.

Puikiai išmanome tokių gamintojų kaip Microsoft, Veeam, HP, Cisco, Lenovo, Ubiquity, Mikrotik, Synology technologijas ir jų tarpusavio suderinimo niuansus.

Didelį dėmesį kreipiame ne tik technologinių kompetencijų ugdymui bet ir sistemingam projektų valdymo kompetencijos vystymui.

IT INFRASTRUKTŪRA:

• Tarnybinės stotys

• Tinklų įranga

• Kompiuterinės darbo vietos

• Programinė įranga

• Duomenų saugyklos

NAUDA KLIENTAMS:

• Sistemų projektavimas pagal pasaulinę gerąją praktiką

• Tiekėjo Know-How

• Garantija

Gauti pasiūlymą
IT infrastruktūros ir kompetencijų nuoma

Kiekvieną dieną dirbdami su skirtingų veiklos sričių ir poreikių klientais ir, remdamiesi sukaupta patirtimi, galime Jums pasiūlyti optimalius IT sprendimus. Atstovaujame ir dirbame tik su tais gamintojais, kurių produktų kokybe neabejojame ir galime užtikrinti sklandų garantinį ir po garantinį remontą ir aptarnavimą.

IT rinka labai sparčiai evoliucionuoja paslaugų, programinės ir techninės įrangos nuomos, debesų kompiuterijos linkme, todėl, prieš priimant sprendimą, visuomet skatiname klientus skaičiuoti, lyginti ir daryti objektyviai pasvertus ir pagrįstus sprendimus.

Mes esame pasiruošę Jums parodyti tvaraus ir racionalaus IT infrastruktūros vystymo kelią. Nuo IT sistemų adminitratoriaus iki IT vadovo, mūsų specialistai – jūsų paslaugoms.

NAUDA KLIENTAMS:

• Greitas įrangos paruošimas pagal poreikį

• Darbas su IT profesionalais

• Patiriamos išlaidos apskaitomos kaip veiklos sąnaudos – jokių kapitalo investicijų.

Gauti pasiūlymą

Skaičiuoklė

Domitės kiek kainuotų IT priežiūrą bei vystymą patikėti profesionalams? Siūlome pasinaudoti skaičiuokle ir gauti preliminarų pasiūlymą IT priežiūros paslaugai.
Jums tereikia glaustai nurodyti informaciją apie įmonėje naudojamą IT įrangą ir mes susisieksime su Jumis.

Personaliniai kompiuteriai

  • Kiekis vnt.

Serveriai

Papildoma įranga

Pasiūlymas jums

Pateikiama standartinių priežiūros paslaugų kaina yra orientacinio pobūdžio. Kiekvieno kliento situaciją ir lūkesčius vertiname individualiai ir pasiūlome tinkamiausią sprendimą. Susitikime ir aptarsime kuo galime jums padėti.

Paslaugos kaina

{{ finalprice }} €/MĖN.

Office 365

MICROSOFT 365 BUSINESS suteikia jums prieigą prie tradicinių "Office" programų (Word, Excel, PowerPoint ir kitų įrankių), skirtų našiam darbui. „Office 365“ jūsų bendrovei padės geriau bendradarbiauti ir daugiau atlikti bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. Programinės įrangos prenumerata suteikia galimybę legaliai naudoti programas keliuose įrenginiuose, suteikiama vieta debesyje informacijos ir duomenų saugojimui, kuriuos, turėdami interneto prieigą, pasieksite iš bet kurios pasaulio vietos ir galėsite dalintis su kitais. (Ryški varnelė nurodo, kad funkcija įtraukta pilna apimtimi, pilka varnelė - Iš dalies įtraukta)

„Microsoft 365 Business Basic“
„Microsoft 365“ programos verslui
„Microsoft 365 Business Standard“
„Microsoft 365 Business Premium“
Komandinis darbas ir bendravimas
Internetinės ir mobiliesiems įrenginiams skirtos „Office“ programų versijos
El. paštas ir kalendoriai
Failų saugykla ir bendrinimas
Sauga ir atitiktis
„Office“ taikomųjų programų kompiuterio versijos
Asmeninių kompiuterių ir mobiliųjų įrenginių valdymas

Daugiau informacijos

Sužinosite apsilankę gamintojo puslapyje:

Plačiau
Word
Excel
PowerPoint
SharePoint
Outlook
OneNote
OneDrive
Exchange
Skype verslui
Yammer
Microsoft Teams

INFO-TEC debesijos paslaugos

Dedikuotų serverių nuoma

Dedikuotų serverių nuomos paslauga suteikia galimybę užsakyti naujos kartos įrangą išvengiant pradinių investicijų. Paslauga susideda iš serverio nuomos, jo patalpinimo duomenų centre įskaitant aušinimą, elektrą, interneto ryšį, nuotolinio valdymo galimybę. Papildomai galite išsinuomoti Microsoft programinę įrangą, užsisakyti rezervinį duomenų kopijavimą bei kitas techninio aptarnavimo paslaugas.

Virtualių serverių nuoma

Virtualaus dedikuoto serverio nuoma - tai puikus sprendimas, kai reikalingas dinamiškas serverio resursų planavimas. Užsakykite tiek serverio resursų (procesorių, RAM atmintį, disko talpą), kiek Jums šiuo metu reikia, o rūpesčius dėl fizinės įrangos aptarnavimo ir duomenų saugumo palikite mums.

Aplikacijų serverio nuoma

Aplikacijų serverio nuoma suteikia galimybę išsinuomoti ne tik techninę įrangą, bet ir taikomąją programinę įrangą, kaip pavyzdžiui turinio valdymo informacinę sistemą, elektroninį archyvą, Microsoft SharePoint platformą ar kita. (dėl konkretaus poreikio prašome siųsti užklausą)

SQL duomenų bazės nuoma

Svarstantiems kur saugiai laikyti įmonės duomenų bazę ir kaip užtikrinti duomenų pasiekiamumą bei veiklos tęstinumą, siūlome duomenų bazės nuomos paslaugą. Mūsų komanda pasirūpins duomenų bazės administravimu, priežiūra, rezervinėmis kopijomis, užtikrindama Jums nenutrūkstamą darbą.

Duomenų saugyklos

Paslauga apima duomenų talpinimą nuo failų serverio iki specializuoto diskų masyvo su rezerviniu kopijavimu į didelės talpos diskus ar juostines bibliotekas. Užtikrinama pasiekiamumas, greitaveika (IOPS) ir duomenų saugumas. Lankstus resursų planavimas suteikia galimybę prisitaikyti prie verslo poreikių ir augimo tempo.

Nauda klientui

Gauti pasiūlymą

Centralizuotas elektroninio pašto parašo valdymas

Diegiame “CodeTwo” debesijos sprendimą centralizuotam elektroninio pašto parašo valdymui kartu su pranešimu dėl konfidencialios informacijos visiems organizacijos darbuotojams MICROSOFT 365 BUSINESS paskyroje.

Parašo elementas palaiko logotipus, banerius, nuorodas į socialinius tinklus, palaikomos Azure aktyvios direktorijos naudotojų nuotraukos, grafiniai elementai, galimybė įtraukti vieno paspaudimo klientų pasitenkinimo apklausos ar rinkodaros elementus.
Reikia daugiau informacijos?– parašykite mums.

Kodėl verta rinktis INFO-TEC?

IT priežiūros ir aptarnavimo paslaugas teikiame daugiau kaip 30 metų. Ilgametė patirtis, pažangus procesų valdymas, nuolatinis darbuotojų kvalifikacijos kėlimas ir modernios technologijos bei darbo priemonės užtikrina aukštą paslaugų kokybę, klientų pasitenkinimą ir bendradarbiavimo sėkmę.
Mūsų išskirtinumas - individualus paslaugų ir paslaugų sąlygų projektavimas pagal klientų poreikius ir lankstumas, bei nestandartinės paslaugos.

Kaip mes dirbame?

Sutartis
Dedikuoto inžinieriaus priskyrimas
IT auditas ir inventorizacija
Kliento registracija, nuotolinio stebėjimo ir valdymo įrankių diegimas
Kritinės infrastruktūros stebėjimas ir priežiūra
IT dokumentacijos parengimas
Ataskaitų teikimas
Prieiga prie stebėsenos informacijos grafinių vitrinų

Klientai

Užklausos forma

Svarstote samdyti IT administratorių ar išnuomoti IT ūkio priežiūrą specializuotai paslaugų įmonei? Nedvejokite ir negaiškite laiko! Susisiekite su mumis - rasime atsakymus kartu!