IT Ūkio priežiūra

Gauti pasiūlymą

Ar jūsų įmonėje IT sukuria verslo konkurencinį pranašumą?

Šiandien įmonės IT yra ko ne pagrindinis konkurencinio pranašumo, verslo progreso ar pokyčių katalizatorius. Nei vienas verslo lyderis nevertina įmonės IT kaip eilinio kaštų centro.

IT priežiūros ir vystymo paslaugos

IT ūkio priežiūra ir valdymas

Jei jūs:

• Manote, kad informacinės technologijos kuria jūsų verslo konkurencinį pranašumą,

• Tikitės, jog kokybiška IT ūkio priežiūra neturi apsiriboti vien problemų sprendimu,

• Suprantate, kad IT reikia ne tik prižiūrėti, bet ir nuosekliai vystyti,

• Norite partnerio, kuris pirmiausia išspręs iškilusią problemą, o tik paskui aiškinsis ar tai jo atsakomybė,

• Tikitės, jog Jūsų partneris, remdamasis ilgamete patirtimi ir gerąja praktika, atliks analizę ir nuoširdžiai patars bei pasiūlys individualizuotus IT sprendimus,

Jums vertėtų susisiekti su mumis!

IT vystymo ir infrastruktūriniai projektai

Nuolat diegiame įvairaus sudėtingumo infrastruktūrinius sprendimus esamiems ir naujiems vidutinio ir stambaus verslo klientams.

Puikiai išmanome tokių gamintojų kaip Microsoft, Veeam, HP, Cisco, Lenovo, Ubiquity, Mikrotik, Synology technologijas ir jų tarpusavio suderinimo niuansus.

Didelį dėmesį kreipiame ne tik technologinių kompetencijų ugdymui bet ir sistemingam projektų valdymo kompetencijos vystymui.

IT infrastruktūros nuoma

Kiekvieną dieną dirbdami su skirtingų veiklos sričių ir poreikių klientais ir remdamiesi sukaupta patirtimi, galime Jums pasiūlyti optimalius IT sprendimus. Atstovaujame ir dirbame tik su tais gamintojais, kurių produktų kokybe neabejojame ir galime užtikrinti sklandų garantinį ir po garantinį remontą ir aptarnavimą.

IT rinka labai sparčiai evoliucionuoja paslaugų, programinės ir techninės įrangos nuomos, debesų kompiuterijos linkme, todėl, prieš priimant sprendimą, visuomet skatiname klientus skaičiuoti, lyginti ir daryti objektyviai pasvertus ir pagrįstus sprendimus.

Mes esame pasiruošę Jums parodyti tvaraus ir racionalaus IT infrastruktūros vystymo kelią.

Klientai

Užklausos forma

Svarstote samdyti IT administratorių ar išnuomoti IT ūkio priežiūrą specializuotai paslaugų įmonei? Nedvejokite ir negaiškite laiko! Susisiekite su mumis - rasime atsakymus kartu!